• Wyprzedaż!

Wymazowy test COVID-19 Cassette 20 sztuk

655,00 zł
Brutto

Szybki, wymazowy test COVID-19

Ilość
Dostępny

Szybki, wymazowy test COVID-19

NOVIRAL Coronavirus Ag Rapid Test Cassette®

CENA ZA SZTUKĘ PRZY ZAKUPIE 20 SZTUK - 34.5 PLN BRUTTO


Ekspresowa diagnostyka zakażeń SARS-CoV-2 już dostępna!

Niepokojące dane o nowych zarażeniach sprawiają, że nawet jeśli odczuwamy charakterystyczne lub mniej wyraźne objawy, unikamy wizyty w przychodni lekarskiej. Tymczasem nie powinniśmy bagatelizować niewidzialnego zagrożenia. W odpowiedzi na te potrzeby, wprowadziliśmy na rynek szybkie testy mające na celu wykrycie antygenu nukleokapsydu SARS-CoV-2. Od teraz każdy, z pomocą fachowego personelu, może wykonać testy na obecność tego antygenu.

POTWIERDZONA SKUTECZNOŚĆ! DOKŁADNOŚĆ NA POZIOMIE 98,74% 

Szybki test antygenowy co to?

Antygenowy szybki test kasetkowy jest testem immunochromatograficznym in vitro mającym na celu wykrycie antygenu nukleokapsydu SARS-CoV-2 przez fachowy personel w wymazie z nosogardzieli lub bezpośrednio czy też po dodaniu wymazówki do podłoża transportowego w przypadku pacjentów z podejrzeniem COVID-19. Test służy do szybkiej diagnozy zakażeń SARS-CoV-2. Antygenowy szybki test kasetkowy na koronawirusa nie rozróżnia między SARSCoV i SARS CoV-2. 

Jak działa test wymazowy? 

Test mający postać kasetki jest immunochromatograficznym testem membranowym, z bardzo czułymi monoklonalnymi przeciwciałami do wykrywania antygenu nukleokapsydu SARS-CoV-2 w wymazie z nosogardzieli. Pasek testowy składa się z miejsca aplikacji próbki, obszaru odczynnika, membrany reakcyjnej i obszaru absorpcji. Obszar odczynnika zawiera sprzężone z koloidalnym złotem przeciwciała białek nukleokapsydowych SARS-CoV-2; membrana reakcyjna zawiera wtórne przeciwciała antygenu nukleokapsydu. Pasek jest zabezpieczony w kasetce z tworzywa sztucznego. 

Gdy próbka zostanie naniesiona na miejsce aplikacji, suchy koniugat znajdujący się w obszarze reakcji ulega rozpuszczeniu i wraz z próbką przemieszcza się drogą kapilarną wzdłuż membrany. Jeśli w próbce znajduje się antygen SARS-CoV-2, powstają związki koniugatu Anty-SARS-CoV-2 i wirusa, które są wiązane przez specyficzne przeciwciała Anty-SARS-CoV-2 umieszczone w obszarze linii testowych (T). Brak linii T oznacza wynik negatywny. Jako kontrola procesu musi pojawić się czerwona linia w obszarze linii kontrolnej (C). Wskazuje ona, że została pobrana wystarczająca ilość próbki i przeniknęła ona w całości przez membranę.

Dlaczego warto? 

- Szybka diagnoza - wynik testu w 15 min

- Potwierdzona wiarygodność produktu

- Wygoda i bezpieczeństwo podczas przeprowadzania testu

- Przeznaczenie zarówno dla pacjentów objawowych jak i bezobjawowych

- Intuicyjna, prosta obsługa

- Czułość: 96,72%

- Specyficzność: 99,22%

- Dokładność: 98,74%


Znakomity stosunek ceny do jakości - skontaktuj się z naszymi przedstawicielami!


Zobacz, o co w tym chodzi: 


Test na koronawirusa SARS-CoV-2 IgM/IgG
19 Przedmioty

Specyficzne kody

Wymazowy test COVID-19...

655,00 zł